Vydūno Fondo knygos ir kalėdinės atvirutės

 

Nuo Vydūno fondo įkūrimo 1952 metais, fondas yra išleides ar parėmes virš 50 knygų ir kiekvienais metais išleido naujas kalėdines atvirutes savo finansiniams vajams.

 

Šioje tinklalapio dalyje rasite fondo išleistų knygų aprašymus ir po keleta puslapių pavyzdžių.   Nors daugelio knygų tiražai jau yra užsibaigę, dar galima užsisakyti tas, kurių turime savo būstinėje.   Knygų užsakymo lapas randasi šiame skyriuje su paaiškinimais ir nurodymais.   Fondas taip pat platina Lietuvos sieninius žemėlapius ir topografinių žemėlapių rinkinį.   Esame išleidę keleta muzikos ir dainų “CDs,” kurios taip pat randasi užsakymo lapelyje.

Nuo pat pirmųjų Vydūno fondo veiklos metų vyksta aukų vąjai prieš Kalėdas.   Fondas širdingai dėkoja visiems  menininkams ir fotomenininkams už Jų sukurtus gražius atvirukų viršelius.   Šie atvirukų paketėliai siuntinėjami mūsų remėjams kiekvienais metais.   Jei dar turime praeities atviručiu savo būkle, mielai parduodame susidomėjusiems remėjams paštu ir Čikagos Kaziuko Mugėje.  Šiame tinklalapio skyriuje rasite praėjusių metų atviručių iliustracijas ir žinias apie šių metų atviručių konkursą.

Jei negaunate mūsų atviručių rinkinių kiekvienais metais ir norėtumėt paremti Vydūno Fondo darbus, prašome pasiūsti savo varda, pavardų ir adresą Vydūno Fondo el. pašto adresu ir mes įrašysime Jus į mūsų remėjų sąrašus.